Szczegóły Oferty

Szczegóły naszej oferty edukacyjnej

Nauczanie indywidualne gry na instrumentach.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym proponujemy zajęcia 30 minutowe, dla starszych 45 minutowe. Rozbudzamy zamiłowania do muzyki poprzez naukę gry na instrumentach muzycznych.
Kształtujemy wrażliwość muzyczną i rozwijamy indywidualne zdolności ucznia.

Fortepian

Keyboard

Gitara Klasyczna

Gitara Elektryczna

Gitara Basowa

Perkusja

Flet Prosty

Flet Poprzeczny

Klarnet

Skrzypce

Śpiew Klasyczny

Śpiew Estradowy

Wypożyczanie Instrumentów

Nie zawsze musisz od razu inwestować w drogi instrument. W naszym ognisku doskonale rozumiemy to, że czasem pierwszy rok nauki rodzice traktują jak test. Dlatego zapisując dziecko na lekcje gry, niezdecydowanym proponujemy wypożyczenie instrumentu.

Za bardzo atrakcyjną cenę oferujemy wynajem skrzypiec, gitary klasycznej i fletu poprzecznego. 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Zespół Wokalny

Zespół wokalny to propozycja dla dzieci w wieku wczesno-szkolnym.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu- 45 minut. Dzieci uczą się poprawnego śpiewu- jak oddychać (oddech przeponowy), wyraźnie wypowiadać tekst (dykcja) i jak czysto śpiewać( intonować dźwięki).

Umuzykalnianie

Propozycja dla uczniów, którzy przygotowują się do egzaminów do państwowej szkoły muzycznej.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu – 45 minut . W trakcie umuzykalnienia duży nacisk kładziemy na kształcenie słuchu czyli solfeż: śpiewanie zapisanych dźwięków głosem, wystukiwanie schematów rytmicznych, rozpoznawanie słuchowo interwałów i akordów. Ponadto uczniowie zapoznają się z zasadami muzyki (budowa interwałów, akordów, gam) oraz słuchają przykładów z muzyki klasycznej (epoki, kompozytorzy, gatunki muzyczne).

Rytmika to propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu- 30 minut. W trakcie zajęć uczymy się piosenek, gramy na instrumentach Orffowskich: bębenki, tamburyny, marakasy, bum rurki, cymbałki sztabki kolorowe, dzwonki. Tańczymy i rytmizujemy teksty. Rytmika jest prowadzona w sali z lustrami i ma formę zabawy z muzyką.

Zajęcia zbiorowe wznowione zostaną po okresie pandemii.

W razie problemów w wyborze odpowiedniego formatu zajęć, doboru najlepszego instrumentu muzycznego lub innego rodzaju wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu i z chęcią służymy pomocą.